HAKKIMIZDA
BİZ KİMİZ ? NELER YAPIYORUZ ?

         GPRS olarak; İple Erişim ve  Yüksekte Çalışma Hizmetleri, Arama-Kurtarma Hizmetleri, Güvenlik Danışmanlığı ve Acil Durum Yönetimi alanlarında hizmet vermekteyiz.

         Firmamız personeli ve çözüm ortaklarımız; şirketleşme sürecinden önce 1996 yılından bu yana gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında deprem sel ve dağ arma kurtarma alanlarında farklı bölgelerde ve farklı lokasyonlar da kurtarma ve endüstriyel  hizmetler vermiştir. Bunun haricin de güvenlik danışmanlığı, acil durum yönetimi alanlarında hizmet vermiş ve halen de vermektedir.

        GPRS vizyonumuz olarak;

        Sağladığımız tüm hizmetleri iş sağlığı ve iş güvenliğinden ödün vermeden, en modern yöntemlerle yerine getirmek, hizmet verdiğimiz kuruluşlarla karşılıklı güvene dayalı dürüst ilişkiler kurma yoluyla işbirliği koordinasyonunu geliştirmek önceliğimizdir.

        Firma olarak vermiş olduğumuz  hizmetin en iyi şekilde sağlanması için profesyonel bir kadroya ve alanın da uzman çözüm ortaklarına sahibiz. Şirket politikası olarak operasyon sahasında mutlaka IRATA/SPRAT Level 3 Saha süpervizörü bulundurmaktayız. Ekip olarak genç, aktif, ahlaklı, dürüst ve gelişim potansiyeli olan kişiler ile çalışmaktayız.

       Personelimiz Uluslar arası Yüksekte Çalışma belgesi IRATA-SPRAT Level 1-2-3 ; Türkiye standartlarında mevcut bulunan Temel Yüksekte Çalışma belgesi ve İş Sağlığı İşçi Güvenliği ve Türkiye Cumhuriyeti Dağcılık Federasyonu Eğitmenlik belgelerine sahiptir.